Запрошуємо Вас взяти участь в пленарному засіданні восьмої сесії Космацької сільської ради сьомого скликання  10 жовтня 2017 року

Дата: 04.10.2017 16:28

10 жовтня 2017 року о 10.00 годині у залі засідань.

На розгляд сесії виносяться питання:

1.Про затвердження положень:

- «Про відділ фінансів Космацької об`єднаної територіальної громади Космацької сільської ради Косівського району Івано-Франківської області».

- «Про земельний відділ Космацької об`єднаної територіальної громади Космацької сільської ради Косівського району Івано-Франківської області».

- «Про відділ бухгалтерського обліку та звітності Космацької об`єднаної територіальної громади Космацької сільської ради Косівського району Івано-Франківської області».

- «Про відділ загальної та організаційної роботи Космацької об`єднаної територіальної громади Космацької сільської ради Косівського району Івано-Франківської області».

- «Про сектор соціальної роботи з сім'єю, дітьми, молоддю та обслуговуванню на дому Космацької об`єднаної територіальної громади Космацької сільської ради Косівського району Івано-Франківської області».

2.Про зміни до бюджету Космацької сільської ради ОТГ 2017 року.

3.Про проект бюджету Космацької сільської ради ОТГ 2018 року.

4.Інформація про роботу відділу освіти Космацької сільської ради ОТГ, про роботу директорів шкіл.

5.Про визначення виконавцем послуг із збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів на території ОТГ

6.Про програму забезпечення населених пунктів Космацької ОТГ містобудівною документацією.

7.Про прог

Запрошення

10 жовтня 2017 року о 10.00 годині у залі засідань.

На розгляд сесії виносяться питання:

1.Про затвердження положень:

2.Про зміни до бюджету Космацької сільської ради ОТГ 2017 року.

3.Про проект бюджету Космацької сільської ради ОТГ 2018 року.

7.Про програму розвитку земельних відносин Космацької ОТГ.

8.Земельні питання, розгляд заяв громадян, різне.

Початок реєстрації депутатів о 9.30 год.

(День депутата відбудеться 06 жовтня о 10.00 годині у залі засідань)

раму розвитку земельних відносин Космацької ОТГ.

8.Земельні питання, розгляд заяв громадян, різне.

Початок реєстрації депутатів о 9.30 год.

(День депутата відбудеться 06 жовтня о 10.00 годині у залі засідань)