ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Дата: 27.10.2017 16:13

За прогнозом Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології у найближчі три доби очікується значне погіршення погодних умов. Зокрема: Вночі 28 жовтня по області та місту очікується сильний дощ, в горах з мокрим снігом, в день 29 жовтня з переходом в мокрий сніг, в горах дуже сильний. Ввечері 27 жовтня із збереженням протягом доби 28 жовтня по області та місту очікується посилення західного вітру 17-22 м/с. 29 - 30 жовтня посилення вітру 25-30 м/сек., у високогір’ї Карпат 40 м/сек. 30 жовтня поступове зниження температури до -2°, у високогір’ї Карпат до -5° морозу. 28- 30 жовтня на ріках області очікуються підйоми рівнів води на 0.2-1.0 м, над рівнями 27 жовтня станом на 08.00.°.