День знань - особливе свято!

Дата: 01.09.2019 11:20

Щиро вітаю вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя. Цей день завжди особливо урочистий  і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаю усім школярам, на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконаний ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому – високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Зі святом вас, дорогі учасники освітнього процесу! Здоровя, натхнення, творчості, миру і спокою. Господньої опіки на кожну мить і кожен день нового 2019-2020 навчального року!

Начальник відділу освіти,

молоді та спорту Космацької ОТГ