Партнерство та співпраця

Дата: 30.06.2019 20:03

Відділ освіти, молоді та спорту Космацької ОТГ висловлює щиру подяку Керівнику Фонду "Відкрита політика", кандидату історичних наук Ірині Ждановій за сприяння в участі у навчанні літньої сесії  "Астрономія" в Міжнародній Зеленій Школі, яка проходила у період з 03 по 10 червня 2019р., здобувачів освіти ЗЗСО Космацької ОТГ.

Під час сесії дітей навчали таких наук: астрономії, мистецтва та ботаніки. Учні  дуже задоволені, у них залишилося багато вражень від даних навчань і це - важливо.

Міжнародна Зелена Школа - це дійсно тепла і дружня атмосфера, інтегрований і творчий підхід до навчання та гармонійний розвиток особистості!

Щиро дякуємо за співпрацю!

З повагою,

начальник відділу освіти Космацької ОТГ                          Микола Палійчук