A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Космацька громада
Івано-Франківська область, Косівський район

Посадова інструкція спеціаліста по веденню кадрової роботи апарату Космацької сільської ради ОТГ

Дата: 18.03.2019 16:20
Кількість переглядів: 336

                                                        «ЗАТВЕРДЖЕНО»  

                                                                 Космацький сільський голова ОТГ

                                                             ____________________Д.Д.Бербеничук
                                                                  від_________________2017 р.

 

 

         ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ

                                               Спеціаліста по веденню

кадрової роботи апарату Космацької сільської ради ОТГ

 

  1. Загальні положення

1.1.Спеціаліст по веденню кадрової роботи апарату Космацької сільської ради ОТГ (далі - спеціаліст) забезпечує виконання заходів в сільській раді  щодо реалізації державної політики з кадрових питань в сфері органів виконавчої влади.

1.2. Спеціаліст підпорядковується голові Космацької сільської ради ОТГ.

1.3. Спеціаліст призначається на посаду та звільняється з посади головою сільської ради з дотриманням вимог трудового законодавства та законодавства про державну службу.

1.4.В своїй роботі керується Конституцією України, законами України "Про державну службу", "Про місцеві державні адміністрації", Кодексом законів про працю України, іншими законами України, актами Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, актами законодавства та нормативними документами, що регламентують діяльність місцевих державних адміністрацій та регулюють питання державної служби, наказами та рекомендаціями Нацдержслужби України, органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями голови сільської ради, Положенням про відділ кадрової роботи  апарату Космацької сільської ради, Регламентом районної державної адміністрації, інструкцією з діловодства, правилами та нормами охорони праці та протипожежного захисту, іншими нормативно-правовими актами, цією посадовою інструкцією.

1.5. Кваліфікаційні вимоги: вища освіта

1.6.Повинен знати Конституцію України; закони України, нормативні документи, що стосуються державної служби та органу виконавчої влади; укази та розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади, які прийняті у межах їх повноважень, що регулюють розвиток відповідних сфер; практику застосування чинного законодавства; порядок оформлення, прийняття, переведення та звільнення працівників; порядок ведення обліку та зберігання їх особових справ та трудових книжок, методи обліку руху кадрів; організацію роботи з підбору та розстановки керівних кадрів і фахівців; основи організації праці та управління; трудове законодавство; систему оцінки персоналу; правила ділового етикету; правила та норми охорони праці та протипожежного захисту; основні принципи роботи на комп'ютері та відповідні програмні засоби, методики з якості процесів відділу кадрової роботи апарату згідно з вимогами Державного стандарту України ISO 9001 – 2009;  володіти державною мовою.

  

 

2. Завдання та обов’язки.

2.1. Спеціаліст відповідно до покладених на нього завдань:

- бере участь у розробці річних планів роботи з кадрами, визначає щорічну та перспективну (на 5 років) потребу в кадрах, формує замовлення на підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації працівників апарату сільської ради та керівників підпорядкованих сільській раді установ.

- бере участь у здійсненні організаційно-методичного забезпечення формування резерву кадрів для апарату сільської ради;

- готує матеріали про погодження та призначення на посади та звільнення з посад працівників сільської ради, управлінь, відділів та  інших структурних підрозділів сільської ради;

- планує з урахуванням індивідуальних здібностей, професійної підготовки та результативності роботи посадової особи місцевого самоврядування періодичне переміщення його по службі в сільській раді, а також переведення його до іншого державного органу.

- у межах своєї компетенції здійснює заходи для забезпечення трудової дисципліни, оформляє документи, пов'язані з проведенням службового розслідування та застосуванням заходів дисциплінарного впливу;

- бере участь у підготовці до проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування, щорічної оцінки виконання працівниками покладених на них завдань і обов'язків, а також контролює проведення цієї роботи у структурних підрозділах Космацької сільської ради ОТГ

- Контролює своєчасне складання графіка відпусток працівників відділу та його виконання.

-   Складає графік роботи працівників апарату та контролює його дотримання.

-     Готує розпорядження та накази сільського голови.

-     Скликає в установленому порядку наради з питань, що належать до компетенції відділу.

2.2. Спеціаліст зобов’язаний:

якісно та у встановлені терміни розробляти, готувати документи з питань, що знаходяться в компетенції працівника;

своєчасно та якісно збирати, обробляти, аналізувати, використовувати інформацію (узагальнення, звіти, правки, усну інформацію);

використовувати організаційні, методичні, інструкторські, контрольно-інспекційні та інші форми роботи;

дотримувати терміни виконання конкретних завдань;

не допускати розголошення у будь-який спосіб персональних даних, які йому було довірено або які стали відомі у зв’язку з виконанням посадових обов’язків;

дотримуватись правил внутрішнього трудового розпорядку;

виконувати інші доручення голови сільської ради.

бере участь у реалізації процесів МП-06-01 «Управління персоналом управлінь, відділів та інших структурних підрозділів», МП-06-02 «Перевірка професійних досягнень державних службовців» та                  МП-06-03 «Робота з кадрами та ведення кадрового діловодства».

Розробляє посадові інструкції працівників апарату Космацької сільської ради, а також працівників установ та організацій напряму підпорядкованих Космацькій сільській раді.

 

 

 

3.Права

Спеціаліст  має  право:

3.1.Представляти сільську раду в інших органах управління при розгляді питань, що належать до його компетенції.

3.2.Залучати у встановленому порядку за погодженням з їх керівниками окремих фахівців для розробки відповідних документів та виконання завдань, що стосуються державної служби та його компетенції.

3.3.Запитувати, за згодою голови сільської ради, та отримувати від посадових осіб структурних підрозділів сільської ради, установ, організацій та підприємств інформацію, необхідну для виконання службових обов'язків.

3.4.Вносити голові сільської ради пропозиції щодо вдосконалення роботи відділу кадрової роботи з питань, що стосуються його діяльності.

3.5.За згодою керівництва брати участь у проведенні перевірок щодо дотримання вимог законодавства та наданні консультативно-методичної допомоги з питань роботи з кадрами та профілактики проявів корупції.

3.6.Брати участь у нарадах, зборах, засіданнях у керівництва сільської ради ОТГ з питань, пов'язаних з функціональними завданнями та обов'язками. ­

 

4.Відповідальність

Спеціаліст:

4.1.Несе відповідальність за неякісне або несвоєчасне виконання посадових завдань та обов’язків, бездіяльність або невикористання наданих йому прав, порушення норм етики поведінки державного службовця та обмежень, пов’язаних з прийняттям на державну службу та її проходженням, розголошення персональних даних, які йому було довірено або які стали відомі у зв’язку з виконанням посадових обов’язків, недотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, інструкцій з охорони праці та протипожежної безпеки.

4.2.Відповідає за виконання вимог Державного стандарту України                ISO 9001 – 2009 щодо актуалізації системи управління якістю у відділі кадрової роботи апарату райдержадміністрації, підтримання її в контрольному стані.

 

5.Взаємовідносини (зв’язки) за посадою

          5.1. Спеціаліст отримує доручення безпосередньо відголови сільської ради, або його заступників.

          5.2.Документи на опрацювання спеціалісту передаються за резолюцією голови сільської ради, або його заступників.

         

          5.3.Головний спеціаліст під час виконання своїх завдань та обов’язків взаємодіє з:

управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами сільської ради;

підприємствами, установами, організаціями.

 

 

Секретар Космацької сільської ради ОТГ:                                    О.І. Чорнищук

 

 

 

З посадовою інструкцією ознайомлена         

Спеціаліст з ведення кадрової роботи                                                 .
                                                               
           _____________      ________________________

«___» ___________2017р.                                                            (підпис)                          

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь