Посадова інструкція діловода с. Космач Космацької сільської ради ОТГ

________________ Д.Д.Бербеничук

Розпорядження від ___ ________ -____

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ

діловода Космацької сільської ради Космацької об»єднаної територіальної громади с. Космач

Бойчук Ольги Василівни

1. Загальні положення

1.       Діловод Космацької сільської ради об»єднаної територіальної громади с.Космач входить до складу апарату виконкому Космацької сільської ради.

2.       Діловод Космацької сільської ради обєднаної територіальної громади с.Космач приймається на роботу і звільняється з неї розпорядженням голови сільської ради об»єднаної територіальної громади.

3.       Діловод Космацької сільської ради об»єднаної територіальної громади с.Космач безпосередньо підпорядковується голові сільської ради об»єднаної територіальної громади, в разі його відсутності, секретарю сільської ради, заступнику голови сільської ради.

4.       У своїй роботі діловод Космацької сільської ради об»єднаної територіальної громади с.Космач керується Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішеннями сільської ради та розпорядженнями голови сільської ради, нормативно-правовими актами Президента України, Прем'єр-Міністра України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Регламентом Космацької сільської ради, Положенням про виконавчий апарат сільської ради, Інструкцією з діловодства та цією посадовою інструкцією.

II.      Завдання та обов'язки діловода Космацької сільської ради об’єднаної територіальної громади с.Космач

2.1.    Забезпечує у межах с. Космач видачу довідок на різні види соціальних допомог, пільг, субсидій, видає інші довідки

2.2.    Бере участь у роботі з підготовки матеріалів протоколів сесій, виконкому сільської ради, вхідної, вихідної документації, заяви громадян до здачі їх на зберігання до архіву (нумерація, підшивка).

2.5.    Виконує роботу з організації погосподарського обліку в облікових документах сільської ради

2.6.    По договору організовує збір земельного податку із фізичних осіб в межах с. Космач, за що має доплату за додаткове навантаження у розмірі 30 відсотків від посадового окладу згідно рішення Космацької сільської ради обєднаної територіальної громади від 11 січня 2017 р. за № 46-2/2017 «Про оплату праці Космацького сільського голови, керівництва сільської ради та працівників виконавчих органів сільської ради у 2017 році», рішення Космацької сільської ради обєднаної територіальної громади від 31 січня 2017 р. за № 58-3/2017

2.8.    Виконує інші доручення керівництва сільської ради обєднаної територіальної громади.

III. Права

3. діловода Космацької сільської ради об»еднаної територіальної громади с.Космач. має право:

3.1.    Вносити на розгляд керівництва пропозиції щодо покращення роботи діловодства сільської ради.

3.2.    За дорученням керівника підписувати документи в межах своєї компетенції.

3.3.    Вимагати від керівника сприяння у виконанні обов'язків і реалізації прав, що передбачені цією посадовою інструкцією.

3.4.    Повідомляти керівнику про наявність у роботі недоліків та вимагати їх усунення.

IV. Відповідальність діловода Космацької сільської ради об»єднаної територіальної громади с.Космач

За неналежне виконання або невиконання своїх посадових обов'язків, а також за невикористання або неповне використання своїх функціональних обов’язків, що передбачені цією посадовою інструкцією, - в межах, визначених чинним законодавством України про працю;

-         за правопорушення, скоєні в процесі здійснення своєї діяльності, - в межах, визначених чинним адміністративним, кримінальним та цивільним законодавством України;

- за завдання матеріальної шкоди - в межах, визначених чинним цивільним законодавством та законодавством про працю України.

Відповідає за:

-         якість і своєчасність виконання покладених на неї цією посадовою інструкцією обов'язків, відповідає за достовірність даних (із записами в по господарських книгах сільської ради) у довідках, що готує та підписує їх.

-         дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку установи;

За невиконання покладених на неї завдань і функцій, порушення трудової дисципліни, неякісне чи несвоєчасне виконання обов'язків, передбачених цією посадовою інструкцією діловод несе відповідальність згідно Кодексу законів про працю України.

V. Діловод Космацької сільської ради об»єднаної територіальної громади с.Космач повинен знати:

-         організаційну структуру Космацької сільської ради об»єднаної територіальної громади с.Космач, режим її роботи, правила внутрішнього трудового розпорядку;

-         накази, інструкції, положення та інші нормативні і регламентуючі документи, що стосуються питань діловодства;

-         організацію погосподарського обліку облікових документів сільської ради;

-         засоби ком»ютерної техніки;

-         порядок і строки видачі довідок;

-         номери телефонів керівників Космацької сільської ради об»єднаної територіальної громади;

Ознайомлена                                                               Бойчук О.В.

__________________ року