Посадова інструкція двірника Космацької сільської ради ОТГ

від 04 лютого 2019 р. №25/02.3-10-к

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ

двірника Космацької сільської ради ОТГ

1.1. Посада "Двірник" відноситься до категорії "Робітники".

1.2. Кваліфікаційні вимоги - базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.
1.3. Знає та застосовує у діяльності:

- нормативні акти органів державної влади і місцевого самоврядування з питань санітарії, благоустрою, зовнішнього утримання будівель;

- правила додержання санітарного стану і прийоми виконання робіт на закріпленій території, усунення дрібних несправностей будинкового обладнання та майна;

- правила охорони праці.

1.4. Двірник призначається на посаду та звільняється з посади розпорядженням голови Космацької сільської ради ОТГ

1.5. Двірник підпорядковується безпосереднього лові Космацькоїсільської ради ОТГ.

1.6. Двірник під час відсутності, заміщається особою, призначеною в установленому порядку, яка набуває відповідних прав і несе відповідальність за належне виконання покладених на нього обов'язків.

2. Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки

2.1. Прибирає закріплені за ним вулиці, тротуари та інші ділянки території, які відносяться до обслуговуваного об'єкта (будинку, промислової, господарської або іншої будівлі чи споруди).
2.2.Допомагає водієві сміттєвоза під час збирання сміття від будинків населеного пункту,цвинтаря,оглядової площадки (пр.Рунок) та ринку.

2.3. Своєчасно чистить від снігу, льоду тротуари, бруківку, доріжки і посипає їх піском, дворові ящики і вуличні урни від сміття, пожежні колодязі для вільного доступу до них у будь-який час.

2.4. Утримує в санітарному стані ящики та урни.
2.5. Стежить за справністю і збереженням всього зовнішнього будинкового обладнання і майна (огорож, драбин, карнизів, водостічних труб, урн, вивісок тощо), за збереженiстю зелених насаджень і їх огорож.

2.6. У разі виявлення несправностей обладнання чи майна повідомляє майстрові або бригадирові.

2.7. Знає, розуміє і застосовує діючі нормативні документи, що стосуються його діяльності.

2.8. Знає і виконує вимоги нормативних актів про охорону праці та навколишнього середовища, дотримується норм, методів і прийомів безпечного виконання робіт.
2.9.Виконує доручення голови ОТГ,по інших ділянках роботи.

3. Права

3.1. Двірник має право вживати дії для запобігання та усунення випадків будь-яких порушень або невідповідностей.

3.2. Двірник має право отримувати всі передбачені законодавством соціальні гарантії.

3.3. Двірник має право вимагати сприяння у виконанні своїх посадових обов'язків і здійсненні прав.

3.4. Двірник має право вимагати створення організаційно-технічних умов, необхідних для виконання посадових обов'язків та надання необхідного обладнання та інвентарю.

3.5. Двірник має право знайомитися з проектами документів, що стосуються його діяльності.

3.6. Двірник має право запитувати і отримувати документи, матеріали та інформацію, необхідні для виконання своїх посадових обов'язків і розпоряджень керівництва.

3.7. Двірник має право підвищувати свою професійну кваліфікацію.

3.8. Двірник має право повідомляти про виявлені в процесі своєї діяльності порушення і невідповідності і вносити пропозиції щодо їх усунення.

3.9. Двірник має право ознайомлюватися з документами, що визначають права та обов'язки за займаною посадою, критерії оцінки якості виконання посадових обов'язків.

4. Відповідальність

4.1. Двірник несе відповідальність за невиконання або несвоєчасне виконання покладених цією посадовою інструкцією обов`язків та (або) невикористання наданих прав.

4.2. Двірник несе відповідальність за недотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

4.3. Двірник несе відповідальність за невиконання або неналежне виконання вимог внутрішніх нормативних документів організації (підприємства/установи) та законних розпоряджень керівництва.

4.4. Двірник несе відповідальність за правопорушення, скоєні в процесі своєї діяльності, в межах, встановлених чинним адміністративним, кримінальним та цивільним законодавством.

4.5. Двірник несе відповідальність за завдання матеріального збитку організації (підприємству/установі) в межах, встановлених чинним адміністративним, кримінальним та цивільним законодавством.

4.6. Двірник несе відповідальність за неправомірне використання наданих службових повноважень, а також використання їх в особистих цілях,несе відповідальність за доручене йому майно.

Голова Космацької сільської ради ОТГ                            Д.Д.Бербеничук

З посадовою інструкцією ознайомлена

Двірник

Космацької сільської ради ОТГ                                              І.П.Бойчук