ПОСВЯТА В ПЕРШОКЛАСНИКИ

Дата: 23.11.2018 20:29

ПОСВЯТА В ПЕРШОКЛАСНИКИ

Стрічай, Україно, чарівне сіцвіття -

Дітей своїх рідних у школі.

Сміливо веди їх у тисячоліття

У щасті, з любов'ю до волі.

21 листопада,  в день свята Собору святого архистратига Михаїла, що є провідником добрих, світлих сил, в Космацькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято для найменших школяриків. Велика, дружня шкільна сім’я урочисто приймала першокласників в цікаву країну «Школярію».

Свято розпочав шановний «Букварик», який передав учням факел вогню, світла, тепла, свої побажання, щоб легко першокласникам було йти шкільними стежками. Але несподівано, коли вже мали вручати першачкам свідоцтва повноправності в школі, на свято завітала ще одна гостя – Одиниця, яка вирішила перевірити готовність  бути учнями найменших школярів. Вона запропонувала виконати сім завдання з її квіточки-семицвіточки. Учням було весело, цікаво і водночас лячно, чи зможуть підтвердити готовність вчитися в школі, носити почесне звання «школярі». Вони активно, творчо, легко справилися зі всіма завданнями.

Перша пелюстка просила правильно скласти портфель школяра, друга розгадати загадки, третя розказати вірші, четверта просила заспівати, п’ята пелюстка хотіла бачити танець першокласників, шоста перевірила, чи знають діти слова ввічливості і сьома закликала дати обіцянки правильного і безпечного поводження  в країні Знань та за її межами. Шановна Одиниця змушена була повернути свідоцтва першокласникам. І нарешті розпочався урочистий момент. Старшокласники раділи, що найменші не осоромилися, довели, що гідно будуть нести звання «школярі», оплесками привітали і прийняли без вагань в дружню шкільну сім’ю. Першачки раділи і з цікавістю розглядали свої свідоцтва.

Закінчилось свято загадуванням бажань класовода Вінтоняк Г.П. та учнів 1-Б класу і всі разом, як одне ціле, дмухнули на запалені свічки, які виблискували на смачному торті  та голосно промовили: - «Ура, ми учні нової української школи».

Батьки учнів 1-Б класу Космацької ЗОШ І-ІІІ ступенів щиро вдячні класоводу Вінтоняк Г.П. за організоване і проведене свято для їхніх першокласників.