КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КНП "КОСМАЦЬКОЇ АЗПСМ" КОСМАЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ.

Дата: 02.11.2018 20:45

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КНП «Космацької АЗПСМ»Космацької сільської ради ОТГ

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КНП «Космацької АЗПСМ»  Космацької сільської ради ОТГ

Вимоги до кандидатів: громадянство України

1. Повна Вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина".
  2. Проходження інтернатури за однією із спеціальностей медичного профілю з наступною спеціалізацією з "Організації і управління охороною здоров'я".
  3. Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо).
  4. Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності.
  5. Стаж роботи за фахом - не менше 5 років.
  6. Володіння         ПК.

Для участі в конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк такі документи:

1. копію паспорта громадянина України;
  2. письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1
  3. резюме у довільній формі;
  4. автобіографію (у випадках, визначених законодавством);
  5. копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров'я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
  6. згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2
  7. конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій                       та                          електронній    формі; Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п'ять років), в якому передбачаються:
  • план реформування закладу протягом одного року;
  • заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції.
  • пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;
  • пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.
  1. довідку МВС про відсутність судимості;

1. медичні довідки про стан здоров'я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров'я за формами, затвердженими МОЗ;
  2. попередження стосовно встановлених Законом України "Про запобігання корупції" вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком З
  3. заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4
  4. підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України "Про запобігання корупції").

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна у відділі кадрів Космацької сільської ради ОТГ.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з 01 листорпада 2018 року. За більш детальною інформацією про проведення конкурсу звертатися за адресою: Космацька сільська рада ОТГ, с.Космач, вул..Т.Г.Шевченка,4.

Скачати: КНП "Космацької АЗПСМ"