Шановні працівники освіти!

Дата: 05.10.2018 19:56

Вітаємо Вас із професійним святом, яке символізує всенародне визнання та вдячність за самовіддану, подвижницьку працю, теплоту сердець. Вашими зусиллями, дорогі освітяни, закладається підмурок побудови України. Ваша праця - запорука духовно-матерільного та інтелектуального зростання  наших дітей. І саме Ви невтомно й наполегливо плекаєте майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян; віддаєте тепло сердець, часточку душі, несете добро. Вам вірять, до Вашої думки прислухаються, у Вас вчаться.

У святковий день - усім, хто обрав своїм життєвим шляхом нелегкий напрямок наставника, бажаємо міцного здоров'я, витримки, злагоди й любові, наснаги у важливій роботі. Хай ніколи не вичерпується доброта і мудрість у вчительському серці, і не згасає вогонь щирої відданості своїй справі!

Дмитро Кіращук,

начальник відділу освіти Космацької ОТГ