Космацька ОТГ стала учасником проекту «Посилення спроможності об'єднаних територіальних громад у наданні соціальних послуг»

Дата: 10.09.2017 14:10

Витвицька та Космацька ОТГ Івано-Франківської області стали учасниками проекту «Посилення спроможності об'єднаних територіальних громад у наданні соціальних послуг». Цей проект впроваджується благодійним фондом «Творчий центр ТЦК» (м. Київ) за фінансової підтримки Ради Європи. Загалом участь у ньому беруть шість ОТГ з трьох областей України: Івано-Франківської, Луганської та Херсонської.

«Завдяки участі в цьому проекті ми зможемо налагодити якісне надання соціальних послуг, адже на першому місці в діяльності влади має бути людина, її інтереси, потреби, безпека та комфорт».

8-9 вересня в м. Київ відбудеться навчання представників робочих груп пілотних громад щодо питань організації та управління соціальними послугами в громадах.

«Космацьу ОТГ представляли Завідувач сектору соціальної роботи Василь Поляк, соціальний робітник Микола Чорняк, методист відділу освіти Космацької ОТГ Микола Палійчук, лікар дільничної лікарні села Космач Юрій Костюк, депутат Косівської районної ради Ольга Гарасим'юк. Робоча група займатиметься питанням покращення умов надання соціальних послуг. Робоча група займатиметься моніторингом якості надання соцпослуг в ОТГ і напрацьовуватиме шляхи їхнього покращення. Це, зокрема, покращення матеріально-технічного стану закладів освіти, медицини, культури, розробка програмного забезпечення, придбання техніки та необхідного обладнання, організація громадських обговорень тощо».

Нагадаємо, що проект благодійного фонду «Творчий центр ТЦК» під назвою «Посилення спроможності територіальних громад в наданні соціальних послуг» спрямований на посилення спроможності органів місцевого самоврядування забезпечувати доступність та якість соціальних послуг для громадян у пілотних громадах України трьох областей.