Представники Космацької ОТГ взяли участь у заході "Маршрут успіху", що відбувся 31 травня у Підволочиській ОТГ.

Дата: 02.06.2017 13:27

31 травня, спільно з Івано-Франківським РВ АМУ, проведено два заходи, в рамках проекту ПУЛЬС, на території Підволочиської об'єднаної громади. «Маршрут успіху» для представників ОМС Івано-Франківщини та прес-тур для журналістів Тернопільських ЗМІ.
   У програмі: огляд об'єктів, котрі були збудовані чи відремонтовані за рахунок коштів громади, коштів субвенцій та коштів міжнародної технічної допомоги; знайомство з роботою Територіального центру надання соціальних послуг та його відділень у населених пунктах громади; огляд новооблаштованого приміщення ЦНАПу; презентація структурних підрозділів апарату селищної ради; та багато іншого.

В даному заході Космацьку ОТГ представляв Василь Поляк - Завідувач сектору роботи з сім"єю, дітьми, молоддю та обслуговуванню на дому.