Про скликання ХІІІ сесії Космацької сільської ради ОТГ VІІ скликання.

Дата: 05.10.2017 11:37

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Косівського району, Івано-Франківської області,
Україна, 78640 Івано-Франківська область, Косівський район, с.Космач, вул. Т.Г.Шевченка №4
Код 41064139
  Тел: 5-77-21, 5-77-18
ел.адреса:   s_rada.kos@ukr.net

РОЗПОРЯДЖЕННЯ           №219/02.3-07

«02» жовтня  2017 р.

Про скликання ХІІІ сесії
Космацької сільської ради ОТГ

VІІ скликання.

Відповідно до ст..ст.43,46,55,59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХІІІ сесію Космацької сільської ради ОТГ  VІІ скликання 10 жовтня 2017 р. о 10.00 годині в залі засідань Космацької сільської ради ОТГ  по вул.Шевченка,4,с.Космач,

На розгляд сесії виносяться питання:

1.Про затвердження положень:

- «Про відділ фінансів Космацької об`єднаної територіальної громади Космацької сільської ради Косівського району Івано-Франківської області».

- «Про земельний відділ Космацької об`єднаної територіальної громади Космацької сільської ради Косівського району Івано-Франківської області».

- «Про відділ бухгалтерського обліку та звітності Космацької об`єднаної територіальної громади Космацької сільської ради Косівського району Івано-Франківської області».

- «Про відділ загальної та організаційної роботи Космацької об`єднаної територіальної громади Космацької сільської ради Косівського району Івано-Франківської області».

- «Про сектор соціальної роботи з сім'єю, дітьми, молоддю та обслуговуванню на дому Космацької об`єднаної територіальної громади Космацької сільської ради Косівського району Івано-Франківської області».

2.Про зміни до бюджету Космацької сільської ради ОТГ 2017 року.

3.Про проект бюджету Космацької сільської ради ОТГ 2018 року.

4.Інформація про роботу відділу освіти Космацької сільської ради ОТГ, про роботу директорів шкіл.

5.Про визначення виконавцем послуг із збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів на території ОТГ

6.Про програму забезпечення населених пунктів Космацької ОТГ містобудівною документацією.

7.Про програму розвитку земельних відносин Космацької ОТГ.

8.Земельні питання, розгляд заяв громадян,

9.Різне:

- Про розпуск адміністративної комісії при виконкомі Космацької сільської ради ОТГ.

- Про зобов’язання старости села Брустурів ліквідувати стихійне сміттєзвалище з підпорядкованої йому території.

Космацький сільський голова
об’єднаної територіальної громади                                            Д.Д. Бербеничук

Гот.Уперук Г.П.