Увага! Конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти.

Дата: 22.02.2018 11:15

Увага! Конкурс на посаду директора.

Відділ освіти, молоді та спорту Космацької сільської ради обєднаної територіальної громади оголошує конкурс:

- на посаду директора Космач - Ставницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Космацької ОТГ Косівського району  Івано-Франківської області, яка знаходиться за адресою: вул. Ставницька, 91, село Космач, Косівський район, Івано-Франківська область, 78640

Умови оплати праці. Посадовий оклад директора закладу відповідає 16 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються підвищення посадового окладу за роботу у населеному пункті, якому надано статус гірського, надбавка за вислугу років, надбавка за престижність праці, матеріальна допомога на оздоровлення, грошова винагорода за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та інші заохочувальні та компенсаційні виплати згідно чинного законодавства.

Кваліфікаційні вимоги. Посаду директора закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копії документів про освіту;

- копію трудової книжки та/або інших документів, які підтверджують трудову діяльність;

- мотиваційний лист;

- перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти.

За бажанням, претенденти на посаду керівника закладу освіти можуть подавати додаткову інформацію стосовно освіти, підвищення кваліфікації, досвіду роботи, професійного рівня, власних досягнень і репутації (сертифікати, свідоцтва, характеристики, нагороди/відзнаки, публікації, рекомендаційні листи, тощо).

Документи можуть бути подані особисто претендентом до відділу освіти, млоді та спорту Космацької ОТГ або надіслані поштою на адресувул. Шевченка, 4, село Космач, 78640, Відділ освіти, молоді та спорту Космацької ОТГ.

При поданні копії документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, копій документів про освіту проводиться перевірка на відповідність оригіналам, у випадку надсилання поштою, зазначені копії документів мають бути завірені нотаріально. Копія трудової книжки непрацюючими претендентами подається разом із оригіналом, копія трудової книжки працюючими претендентами має бути завірена керівником за місцем роботи. У випадку надсилання поштою копія трудової книжки непрацюючих претендентів має бути завірена нотаріально.

Строк подання документів – з 22 лютого 2018 року до 16 год. 00 хв. 14 березня 2018 року.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

- подання претендентом документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам, мотиваційного листа і перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти;

- вивчення конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа і перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти;

- проведення претендентом відкритої публічної презентації плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

Дата і місце проведення відкритої публічної презентації плану розвитку закладу загальної середньої освіти буде повідомлена претендентам після прийняття відповідного рішення конкурсною комісією.

З питань надання додаткової інформації про проведення конкурсного відбору можна звертатись до відділу освіти, молоді та спорту Космацької ОТГ.

Контактна особа – Кіращук Дмитро Кирилович , начальник відділу освіти, молоді та спорту Космацької ОТГ, , мобільний телефон 0988095735, адреса електронної пошти viddil.osvity.kosmachotg@gmail.com