Витяг з наказу військового комісара Косівського РВК

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
ВИТЯГ З НАКАЗУ

військового комісара Косівського районного військового комісаріату

20.02.17                                                        с. Старий Косів                                                        №81

Про призов громадян на строкову військову службу весною 2017 року

Відповідно до Закону України «Про військовий обов'язок і військов службу» від 04.04.2006 року, Директиви Генерального штабу від 09.02.2017 рок №Д-1 "Про організацію та проведення призову громадян України на строкой військову службу і звільнення в запас військовослужбовців, які вислужиш встановлені строки строкової служби, у 2017 році",

НАКАЗУЮ :

1.      Явці на призовну дільницю Косівського району для призову н строкову військову службу підлягають усі громадяни 1999 року народження яким період чергового призову виповниться 18 років, а також які родилися у 1998-1999 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

2.    Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою : с.Старий Косі вул.Шевченка 2д, в зазначений час з документами, що вказані в особисти повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строков військову службу, зобов'язані прибути в районний військовий комісаріат до березня 2017 року маючи при собі документи, які засвідчують особу.

3.      Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строков військову службу і тимчасово перебувають на території Косівського району зобов'язані негайно повернутися у військовий комісаріат по місцю реєстрації для проходження призовної комісії.

4.   Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

5.    На підставі Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, кооперативів та навчально-виховних закладів, незалежно від порядковання та форм власності зобов"язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Військовий комісар

Косівського районного військовогого комісаріату

підполковник                                                                                                            A.C. СРІБНЯК