Косівський район, Івано-Франківська область

Новини

12 червня в Космачі буде проводитися прийом громадян спеціалістами Управління Пенсійного фонду України в Косівському районі.

Дата створення: 16:13 01.06.2017

12 червня в приміщенні Космацької сільської ради буде проводитися прийом громадян спеціалістами Управління Пенсійного фонду України в Косівському районі. Початок о 9 годині.

Вітання Космацького сільського голови ОТГ Дмитра Бербеничука із святом Останнього дзвоника.

Дата створення: 21:10 26.05.2017

Дорогі випускники!    Настав той день, якого ми й чекали, і боялися одночасно. Це урочистий і трохи сумний день, коли пролунає для вас останній дзвоник в школі. З одного боку, це момент розставання. З іншого - початок вашої дороги у доросле життя.     Згадайте, як ще зовсім недавно ви, такі маленькі і цікаві, прийшли на свою першу лінійку. Смішні білі банти, величезні букети, радісні посмішки ... І ось перед нами вже юнаки та дівчата з серйозними поглядами, зі своїми планами на життя. За ці роки школа перетворилася для всіх вас у другий будинок. Школа - це маленький Всесвіт. Тут ви вчилися дружити і любити, бути відповідальними, розуміти інших. Ви дорослішали і з кожним днем ставали трохи розумнішими і мудрішими. Зараз ви з посмішкою згадуєте свою першу двійку, то, як не хотіли вставати вранці і вчити увечері уроки. Пройдуть роки, забудуться окремі моменти шкільної пори, але ваші спогади про школу завжди будуть теплими і повними любові. Зараз ви біля самих дверей, що ведуть у доросле життя. Ніхто не знає, що за ними. Звичайно, будуть і радості з перемогами, і розчарування з поразками.    Буде життя.    Життя, вся принадність якої полягає у вирішенні складних завдань. Але, як би непросто вам не було, хочеться побажати кожному з вас, насамперед, завжди залишатися людьми. Залишаючись людиною з великої літери, ви обов'язково знайдете своє щастя, любов, покликання. Ми віримо, що в житті у вас все буде виходити, і збудуться всі ваші найзаповітніші мрії. Не бійтеся жити, хай доброта, віра в себе і душевні сили допомагають вам постійно йти вперед.    Дорогі діти!    Ми дуже пишаємося тим, що ви навчалися саме тут, у цій школі. Ви стали рідними для неї. Сподіваємося, що і ви полюбили цей будинок і будете сумувати за школою.І ми будемо дуже раді, якщо хоча б іноді ви будете повертатися сюди ненадовго, щоб розповісти про те, як у вас складається життя, про свої плани та мрії. Двері школи завжди будуть для вас відкриті. Будьте щасливі!

2-ий етап планового вивозу сміття

Дата створення: 13:17 18.05.2017

ШАНОВНІ КОСМАЧАНИ

Інспекція з екології Космацької ОТГ розпочала свою роботу

Дата створення: 18:31 10.05.2017

З 4 травня інспекція з екології Космацької сільської ради ОТГ розпочала свою діяльність. Було проведено ряд перевірок домогосподарств, що безпосередньо прилягають до водойм по території села Космач, під час яких винесено більше як 30 попереджень. Спочатку інспектор разом із депутатом сільської ради та працівниками сільської ради ОТГ виносить попередження і просить жителів у яких виявлені порушення усунути їх. Потім через два тижні знову буде проводитися перевірка вже тих місць де були виявлені порушення і хто не прислухається та не усуне порушення на тих осіб буде складатися адміністративний протокол за порушення правил благоустрою Космацької ОТГ, а це штраф у сумі до 1360 грн.

ЗАРИБНЕННЯ МАЛЬКОМ ФОРЕЛІ річок Космацької ОТГ. (+відео)

Дата створення: 18:48 27.04.2017

25 квітня в кінці дня відбулося ЗАРИБНЕННЯ МАЛЬКОМ ФОРЕЛІ р.Пістинька, р.Брустурка та потічків в с.Брустурів,с.Космач та в с.Шепіт. Разом з однодумцями, небайдужими до оточуючого нас навколишнього середовища людьми,за участі волонтера Корпусу миру США Janine Winn здійснили зарибнення мальком форелі р.Брустурка, р.Пістинька та потічків в с.Космач і с.Брустурів. Аналогічні акції по зарибненню річок та потічків сьогодні відбулись  в с.Шепіт. Загалом в наші річки та потічки сьогодні випустили 16 тисяч рибин річкової форелі. Величезне ДЯКУЮ всім тим хто долучився до акції, окрема подяка Василю Книшуку за ідею,переконані,що спільними зусиллями ми зробимо багато корисних справ.

У Космацьку ОТГ прибув з короткотерміновим візитом ВОЛОНТЕРА КОРПУСУ МИРУ США

Дата створення: 21:39 23.04.2017

У Космацьку ОТГ прибув з короткотерміновим візитом ВОЛОНТЕР КОРПУСУ МИРУ США  Сьогодні, 23.04.2017 р. голова Косівської районної ради Павло Ванджурак разом із заступником голови Космацької ОТГ Василем Матійчуком зустріли в м.Івано-Франківськ та супроводжували в с.Брустури волонтера Корпусу миру Janine Winn,яка протягом чотирьох днів буде перебувати на Косівщині і у Космацькій ОТГ. Метою візиту волонтера є знайомство з приймаючою організацією, родиною та населеними пунктами де буде працювати з 03 червня 2017р. протягом наступних двох років. Вже сьогодні Janine Winn розпочала ознайомлення з населеними пунктами Космацької ОТГ, відвідала Брустурівську ЗОШ 1-3 ступенів,ознайомилася із офісом волонтера, приймаючою родиною,висловила пропозиції та побажання в контексті подальшої роботи.Завтра відбудеться зустріч з представниками партнерських організацій в Косівській районній раді. У вівторок 25 квітня Janine Winn відвідає центр громади с.Космач.