Космацька громада
Косівський район, Івано-Франківська область

Новини

Договір на вивезення сміття - обов'язок кожного.

Дата створення: 18:47 15.10.2017

Адміністрація КП «КАРПАТИ-КПБ» інформує Вас про те, що згідно з чинним законодавством України, а саме відповідно до ч.2 ст.35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг. ПОВНА СТАТТЯ - ТУТ

4 жовтня Космацьку ОТГ відвідали представники відділів освіти чьотирьох громад Коломийського району.

Дата створення: 18:31 05.10.2017

04 жовтня 2017 року відбувся виїзний семінар керівників ЗНЗ та працівників відділів освіти чотирьох об'єднаних територіальних громад Коломийського району до Космацької ОТГ. Під час засідання круглого столу керівники поділилися своїми напрацюваннями, досягненнями та проблемами в рамках теми семінару: "Організація освітнього процесу в умовах децентралізації"

Синоптики попередили про буревій на Прикарпатті

Дата створення: 13:14 05.10.2017

В Івано-Франківську та по області очікується посилення швидкості вітру до критеріїв стихійного явища – до 25-30 м/с. 

Запрошуємо Вас взяти участь в пленарному засіданні восьмої сесії Космацької сільської ради сьомого скликання  10 жовтня 2017 року

Дата створення: 16:28 04.10.2017

Запрошуємо Вас взяти участь в пленарному засіданні восьмої сесії Космацької сільської ради сьомого скликання  10 жовтня 2017 року о 10.00 годині у залі засідань.

У селі Космач Косівського району відбулося засідання робочої групи з питань підготовки стратегії розвитку Космацької ОТГ .

Дата створення: 19:45 22.09.2017

22 вересня 2017р. в с. Космач Косівського району відбулося засідання робочої групи з питань підготовки стратегії розвитку Космацької ОТГ . Захід організований Івано-Франківським Центром розвитку місцевого самоврядування в рамках Програми «U-LEAD з Європою».  В участі взяли посадовці об’єднаних територіальних громад, представники районних та обласних державних адміністрацій, депутати, представники бізнесу, молодь та громадські діячі. Підтримку у розробці стратегії розвитку надавали радник з питань регіонального розвитку Івано-Франківського Центру місцевого самоврядування Ігор Мельничук та Наталія Кобильчак,консультант з економічних питань РВ АМУ (проект Пульс) Результатом спільної праці до завершення 2017 року має бути напрацьована стратегія Космацької ОТГ.

В КОСМАЦЬКІЙ ОТГ ВПРОВАДЖУВАТИМУТЬ ПРОЕКТ РАДИ ЄВРОПИ З НАДАННЯ ЯКІСНИХ СОЦПОСЛУГ.

Дата створення: 14:10 10.09.2017

Витвицька та Космацька ОТГ Івано-Франківської області стали учасниками проекту «Посилення спроможності об'єднаних територіальних громад у наданні соціальних послуг». Цей проект впроваджується благодійним фондом «Творчий центр ТЦК» (м. Київ) за фінансової підтримки Ради Європи. Загалом участь у ньому беруть шість ОТГ з трьох областей України: Івано-Франківської, Луганської та Херсонської.

ГРАФІК ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ ПО ТЕРИТОРІЇ СЕЛА КОСМАЧ НА 2017 РІК (інформація оновлюється)

Дата створення: 20:46 31.07.2017

(інформація оновлюється)    

Космацька ОТГ взяла участь у програмі транскордонного співробітництва Україна-Угорщина-Словаччина-Румунія

Дата створення: 20:32 08.07.2017

Василь Тирон спеціаліст з проектів та програм від Космацької ОТГ взяв участь у підготовці і реалізації програми транскордонного співробітництва Угорщина - Словаччина - Румунія - Україна м. Ужгород.