Косівський район, Івано-Франківська область

Новини

Дата створення: 09:47 24.01.2018

Перспективні плани розвитку ОТГ представили керівники Космацької та П'ядицької громад в Івано-Франківську. Кожен з них розрахований на кілька років і включають в себе дорожню карту з розвитку економіки, інфраструктури та культури, збереження екології. В центрі розвитку місцевого самоврядування наголошують - такі плани є вимогою часу. Далі про це в наступному сюжеті.

"ІШЛА СЕЛОМ КОЛЯДА"

Дата створення: 16:21 17.01.2018

Запрошуємо усіх бажаючих  приєднатися до масового заходу "ІШЛА  СЕЛОМ КОЛЯДА", який відбудеться 18.01.2018 року.

РІЗДВО В КАРПАТАХ ДЛЯ ДІТЕЙ ЗІ СХОДУ

Дата створення: 11:50 15.01.2018

Протягом 4 років поспіль в Івано-Франківській області організовується для дітей  зі сходу відпочинок на зимових канікулах. Цього року до Космацької ОТГ завітало 26 дітей та 4 супроводжуючих осіб із Донецької області, з м. Маріуполя, які гостювали у громаді з  03-09 січня 2018 року. Всіма заходами із перебуванням і відпочинком дітей опікувалися керівництво Космацької ОТГ, відділ освіти, молоді та спорту Космацької ОТГ, директори закладів середньої освіти. Коли вони приїхали, їх одразу розмістили по сім’ях у населених пунктах  Космацької ОТГ: с. Космач, с. Брустурів, с. Прокурава.

СЕКРЕТАР КОСМАЦЬКОЇ ОТГ ОЛЬГА ЧОРНИЩУК ВЗЯЛА УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ "ОСНОВНІ АСПЕКТИ ТА НАПРЯМКИ РОБОТИ СЕКРЕТАРІВ МІСЦЕВИХ РАД"

Дата створення: 20:07 01.12.2017

В Івано-Франківську секретарі міських рад обмінялися досвідом

Договір на вивезення сміття - обов'язок кожного.

Дата створення: 18:47 15.10.2017

Адміністрація КП «КАРПАТИ-КПБ» інформує Вас про те, що згідно з чинним законодавством України, а саме відповідно до ч.2 ст.35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг. ПОВНА СТАТТЯ - ТУТ

4 жовтня Космацьку ОТГ відвідали представники відділів освіти чьотирьох громад Коломийського району.

Дата створення: 18:31 05.10.2017

04 жовтня 2017 року відбувся виїзний семінар керівників ЗНЗ та працівників відділів освіти чотирьох об'єднаних територіальних громад Коломийського району до Космацької ОТГ. Під час засідання круглого столу керівники поділилися своїми напрацюваннями, досягненнями та проблемами в рамках теми семінару: "Організація освітнього процесу в умовах децентралізації"

Синоптики попередили про буревій на Прикарпатті

Дата створення: 13:14 05.10.2017

В Івано-Франківську та по області очікується посилення швидкості вітру до критеріїв стихійного явища – до 25-30 м/с.

Дата створення: 16:28 04.10.2017

Запрошуємо Вас взяти участь в пленарному засіданні восьмої сесії Космацької сільської ради сьомого скликання  10 жовтня 2017 року о 10.00 годині у залі засідань.

У селі Космач Косівського району відбулося засідання робочої групи з питань підготовки стратегії розвитку Космацької ОТГ .

Дата створення: 19:45 22.09.2017

22 вересня 2017р. в с. Космач Косівського району відбулося засідання робочої групи з питань підготовки стратегії розвитку Космацької ОТГ . Захід організований Івано-Франківським Центром розвитку місцевого самоврядування в рамках Програми «U-LEAD з Європою».  В участі взяли посадовці об’єднаних територіальних громад, представники районних та обласних державних адміністрацій, депутати, представники бізнесу, молодь та громадські діячі. Підтримку у розробці стратегії розвитку надавали радник з питань регіонального розвитку Івано-Франківського Центру місцевого самоврядування Ігор Мельничук та Наталія Кобильчак,консультант з економічних питань РВ АМУ (проект Пульс) Результатом спільної праці до завершення 2017 року має бути напрацьована стратегія Космацької ОТГ.