Косівський район, Івано-Франківська область

Новини

В квітні 2018 року на Івано-Франківщині запрацюють консультаційні центри Держпродспоживслужби

Дата створення: 14:07 02.04.2018

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує громадськість про завершення циклу семінарів-навчань з актуальних питань дотримання законодавства про захист прав споживачів.

Подяка

Дата створення: 09:06 29.03.2018

Питання проведення заходів щодо недопущення поширення АЧС розглянуто на засіданні ДНПК

Дата створення: 14:51 27.03.2018

26 березня  відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Івано-Франківській облдержадміністрації.

Які небезпеки таїть в собі одяг і взуття із секонд-хенду

Дата створення: 14:47 27.03.2018

В останні роки в нашій області набули  популярності секонд-хенди. Сьогодні це вже не «гуманітарка» по 5-10 гривень за річ,  торгівлею вживаним займаються цілі мережі магазинів і їх стає все більше.

Голова Космацької ОТГ урочисто підписав передачу земель до власності громади!

Дата створення: 16:07 23.03.2018

Голова Космацької ОТГ Бербеничук Дмитро Дмитрович урочисто підписав передачу земель до власності громади! 22 березня, до Косова з робочим візитом приїхав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, підчас якого було підписано передачу земель поза межами населених пунктів в Космацьку громаду! Відтепер громада самостійно розпоряджатиметься цим найважливішим ресурсом. Він провів нараду щодо розвитку гірських населених пунктів з головами чотирьох ОДА – Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької та Закарпатської, а також із народними депутатами. Крім цього, були підписані угоди про передачу земельних ділянок у комунальну власність гірських ОТГ. “Треба, щоб люди в гірських регіонах мали гідну якість життя. Уряд активно працює в цьому напрямку. А щодо землі, котру ми передаємо громадам, я впевнений, ОТГ зможуть ефективно нею розпорядитись, і ми тоді побачимо економічне зростання та кроки на шляху вирішення проблем”, – розповів Володимир Гройсман.

На Рогатинщині та Тисмениччині проводяться заходи з локалізації сказу

Дата створення: 15:42 14.03.2018

За даними Держпродспоживслужби,  днями в області зафіксовано одразу два випадки сказу домашніх собак.