Косівський район, Івано-Франківська область

"ВЕЛИКДЕНЬ У КОСМАЧІ"

Дата створення: 16:48 04.05.2018

Онлайн - опитування для молодих підприэмців

Дата створення: 14:26 03.05.2018

Онлайн - опитування для молодих підприэмців bit.ly/2HYbkZ3

25.04.2018 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Б/К с.Космач Космацької сільської ради ОТГ

Дата створення: 10:59 26.04.2018

25.04.2018 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора  Б/К с.Космач Космацької сільської ради ОТГ, за результатами якого перемогла Бойчук Параска Михайлівна

Василь Тирон відвідав Румунію з метою траскордонного співробітництва

Дата створення: 12:33 25.04.2018

Спеціаліст з проектної діяльності Космацької ОТГ Василь Тирон відвідав Румунію з метою траскордонного співробітництва За підтримки «U-LEAD з Європою» 18 – 20 квітня відбулася поїздка  до Румунії, зустріч в раді повіту м.Ботошани з мерами повіту, ознайомлення з роботою муніципалітету Думбровень та реалізованими проектами комуни, пошук партнерів для транскордонного співробітництва, обговорення та розробка спільних проектів. Європа стає ближчою до нас.

Чорняк М.К. зайняв ІІІ місце у змаганнях з шашок VII обласної спартакіади

Дата створення: 11:44 25.04.2018

Депутат Космацької сільської ради ОТГ Чорняк Микола Кирилович  в складі збірної команди Косівського району прийняв участь у змаганнях з шашок VII обласної спартакіади між командою депутатів обласної ради та збірними команд районів і міст області та зайняв ІІІ місце.

Народний депутат Юрій Соловей відвідав Космацьку ОТГ

Дата створення: 17:07 16.04.2018

13 квітня 2018 року в актовому залі Космацької ЗОШ І-ІІІ ступенів звітував про свою роботу за минулий рік народний депутат України від БПП «Солідарність» Юрій Соловей. В залі були присутні голова Космацької ОТГ Д.Д.Бербеничук, депутати сільської ради, керівники підприємств, установ, організацій громади.

Державна підтримка будівництва для сільських мешканців

Дата створення: 17:00 11.04.2018

Цільова програма «Власний дім» діє в Україні з 1998 року, нею охоплені всі області України. Дана програма дає можливість жителям села покращити умови проживання, шляхом побудови нового житла за рахунок пільгового кредиту. Забудовник повинен працювати на селі в межах району. Кредит надається під 3 відсотки річних, а багатодітним сім’ям, військовослужбовцям, резервістам та військовозобов’язаним на час дії особливого періоду – безвідсотковий.

У Космацькій об’єднаній територіальній громаді, відбувся семінар-тренінг на тему: «Участь ОТГ в актуальних грантових конкурсах та роль міжнародних донорських організацій у розвитку громад»

Дата створення: 14:46 06.04.2018

У селі Космач Космацької об’єднаної територіальної громади, відбувся семінар-тренінг на тему: «Участь ОТГ в актуальних грантових конкурсах та роль міжнародних донорських організацій у розвитку громад», організований Івано-Франківським регіональним відділенням Асоціації міст України у межах проекту «ПРОМІС». У заході взяли участь працівники ОТГ області, які відповідають за розробку та реалізацію проектів, а також представники Космацької ОТГ: В.І. Тирон - спеціаліст проектної діяльності та Д.Д. Бербеничук - голова Космацької ОТГ.