Косівський район, Івано-Франківська область

На Рогатинщині та Тисмениччині проводяться заходи з локалізації сказу

За даними Держпродспоживслужби,  днями в області зафіксовано одразу два випадки сказу домашніх собак.

За результатами Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби встановлено сказ домашньої собаки, що належав громадянину с. Підгороддя, Рогатинського району (звіт про результати дослідження патматеріалу від 08.03.2018 року № 000496 п.м./18).

Крім того, відповідно звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу від 09.03.2018р. № 000497 п.м./18, Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби виявлено сказ, домашньої собаки, який належав громадянину смт.  Єзупіль, Тисменицького району.

З метою координації дій з ліквідації захворювання проведено засідання Державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Рогатинський та Тисменицький районній держадміністрації, рішенням яких затверджено план заходів з ліквідації сказу, визначено с. Підгороддя, Рогатинського району та смт. Єзупіль, Тисменицького району, Івано-Франківської області неблагополучною територією та накладено карантинні обмеження.

В осередку захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації захворювання відповідно до діючої інструкції.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ДОМАШНІХ ТВАРИН

У випадку виявлення контакту домашніх тварин з тваринами дикої фауни, повідомляти спеціалістів ветеринарної медицини для проведення відповідних заходів, з метою попередження зараження та загибелі домашньої тварини.