Косівський район, Івано-Франківська область

Голова Космацької ОТГ Д,Д. Бербеничук та спеціадіст проектної діяльності В.І. Тирон взяли участь у спеціалізованому семінарі з підготовки проектних заявок на конкурс проектів Програми транскордонної співпраці «Україна-Румунія»

6 лютого 2018 року в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся спеціалізований семінар з підготовки проектних заявок на конкурс проектів Програми транскордонної співпраці «Румунія-Україна 2014-2020».

Семінар з підготовки проектних заявок на конкурс Програми прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Румунія-Україна 2014-2020» підготовлений Івано-Франківським відокремленим підрозділом Центру розвитку місцевого самоврядування.

Експерт ІФ Центру розвитку місцевого самоврядування Ігор Мельничук та експерт технічного секретаріату Програми «Румунія-Україна 2014-2020» Володимир Навроцький проінформували учасників заходу про особливості розробки проектних ідей та підготовки проектних пропозицій.

Програма призначена для прикордонних областей між Румунією і Україною, яка націлена на обрання проектів, які в результаті створять співпрацю в напрямках, як освіта, дослідження, транспорт, здоров’я , культурна спадщина та ряд інших. Зокрема проект «Румунія –Україна 2014-2020» сконцентрований на чотирьох тематичних напрямках:

1. Підтримка освіти, досліджень, технічного розвитку та іновацій.
  2. Просування місцевої культури і збереження історичної спадщини.
  3. Поліпшення доступу до регіонів, розвиток транспортних і комунікаційних мереж та систем.
  4. Спільні виклики у сфері безпеки та захисту.

Її головна мета – створення зони спільного процвітання і добросусідства між державами – членами ЄС та їхніми сусідами.