Космацька громада
Косівський район, Івано-Франківська область

КОЖНА КУПЛЕНА ПЛАСТИКОВА КВІТКА - ЦЕ ЧИЯСЬ ХВОРА НА РАК ДИТИНА, ЧИЄСЬ ОБІРВАНЕ ВІД ЦІЄЇ СТРАШНОЇ ХВОРОБИ ЖИТТЯ. 

    З настанням Великодніх свят  ми приходимо на наші цвинтарі, щоб помолитися за наших померлих, прибираємо гроби, традиційно більшість з нас закуповують багато пластикових квітів, щоб занести на могили померлих родичів та близьких, аби вони були гарні і красиві.
    Мало хто з нас задумується над тим наскільки шкоду приносимо ми приносячи сміття покійним. 
    Як наголошує церква: "Пластикові вінки і квіти не несуть ніякої богословської символіки, це традиція, яка поширилася в радянські часи. Вони виглядають неестетично та ще й завдають великої шкоди довкіллю. Більшість пластикових квітів не потрапляє на сміттєві полігони, їх спалюють і при цьому  виділяються численні токсичні речовини, зокрема діоксин, який має безпосередній вплив на виникнення злоякісних пухлин. Зрештою, на кладовищі та «кричуща» пластикова квітка аж ніяк не відповідає атмосфері. Найперше варто розуміти, що найбільше, чого душі наших померлих рідних, близьких, друзів потребують від нас – це молитва.
    Наголошуємо, що при закопуванні пластикових вінків, термін їх розкладу становить 100 років".

ТОЖ ЗАДУМАЙМОСЯ НАД ТИМ, ЩО КОЖНА КУПЛЕНА ПЛАСТИКОВА КВІТКА - ЦЕ ЧИЯСЬ ХВОРА НА РАК ДИТИНА, ЧИЄСЬ ОБІРВАНЕ ВІД ЦІЄЇ СТРАШНОЇ ХВОРОБИ ЖИТТЯ. 

ЧИ ГОТОВІ ВИ СТАТИ ВБИВЦЕЮ?« повернутися до списку оголошень