Косівський район, Івано-Франківська область

План стратегічного планування розвитку Космацької ОТГ

Космацька обє’днана територіальна громада розпочинає процес стратегічного планування розвитку громади.

Мета розробки стратегічного плану  є  вироблення та втілення єдиної політики розвитку об’єднаної територіальної громади.

Визначення пріоритетів у соціальній та економічних сферах,  дасть розуміння як рухатись громаді в найближчій перспективі.

Однією з основних складових процесу планування та реалізації стратегії  є участь у ньому усіх активних заці­кавлених та компетентних представників громади.

Просимо Вас взяти участь у розробці та реалізації стратегічного плану,

Долучившись до складу робочої групи з розробки стратегічного плану ви зможете шляхом:

Звернувшись до Космацької ОТГ, зі заявою на ім’я голови (бланк заяви додається)

Заяву можна подати у “відділ фінансів”  ОТГ

Або електронною поштою s_rada.kоs@ukr.nеt

Контактна особа ОТГ: Тирон Василь Ілліч, 9674553446

БЛАНК ЗАЯВИ МОЖНА СКАЧАТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ  https://rada.info/upload/users_files/41064139/72671b6d23dfc3760d190dadc9aaa0d0.docx